b4dynamics’e Hoş Geldiniz - Hakkımızda

 

30 yıldan fazla ERP deneyimi, Nereden geliyoruz…

 

b4dynamics’in kurucusu ve genel müdürü olan Heinz Baeurer’ in ERP endüstrisine girişi 1980 yılında Almanya’da, kendi yazılım geliştirme şirketini kurmasıyla olmuştur. Şirket 1999 yılında Frankfurt borsasına girmiştir. 2002 yılı sonunda şirket yeniden yapılanmaya gitmiş ve daha sonra Sage Grubu’nun bir parçası olmuştur.

 

Heinz Baeurer, 2003 yılında Microsoft Dynamics ile yeni bir girişimle, Almanya Tectura şirketinin yöneticisi olmuştur. Tectura ve Heinz Baeurer, 2004 yılında Türkiye’de şirket kurmuşlardır. 2007 yılı sonunda Heinz Baeurer, Almanya Tectura’ dan AX faaliyetlerinin çoğunluk hissesini devralarak Almanya’da consultAX’ i kurmuştur. Aynı dönemde Tectura’ nın Türkiye deki bütün hisselerini alıp şirketin unvanını b4dynamics olarak değiştirmiştir. b4dynamics / Türkiye; Microsoft Dynamics NAV ve AX satış ve danışmanlığını yapmaktadır. Almanya Dynamics şirketi ise dünya çapında Microsoft Dynamics AX faaliyetlerinde uzmandır.

 

Yakın dönemde b4dynamics Amerika’da şirket kurdu ve consultAX şirketinin unvanını da b4dynamics/Almanya olarak değiştirdi. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde Almanya, Türkiye ve Amerika olmak üzere dünya çapında güçlü Dynamics iş ortağı yapısında olacağız.

 

 

Biz…

 

Bilgi teknolojilerinde tam kapsamlı hizmet veren bir danışmalık firmasıyız. Odağımız tüm ölçeklerdeki şirketlere Microsoft tabanlı ERP çözümleri sağlamaktır. ERP çözümlerimiz; Finans, Muhasebe, Proje Yönetimi, Finansal raporlama, Maliyet Muhasebesi, CRM, Depo & Lojistik, Satış & Satın alma ve bazı endüstrilere özgü çözümlerdir. b4dynamics bu alanlarda kurulum, uygulama, eğitim, özelleştirme, süreç yönetimi ve canlı sonrası müşteri desteğini içeren geniş bir hizmet ağı sunmaktadır.

 

 

b4dynamics farkı...

 

ERP sektöründe 30 yıldan fazla tecrübemiz, yerel ve dünya çapında yaklaşımımız ve profesyonel ekibimiz ile şirketinize en iyi müşteri desteği ve iş süreci çözümlerini sunuyoruz. Sahip olduğumuz Microsoft Dynamics AX ve NAV platformu üzerinde çalışan dikey çözümlerimiz ile şirketinize yüksek düzeyde verimlilik ve esneklik getirmekteyiz.