Stratejik İş Ortakları

AX for Pharma, sektörün ihtiyaçlarına göre tasarlanan Microsoft Dynamics AX yapısı üzerinde geliştirilmiş bir New Strategies çözümüdür. Bu tümleşik ERP çözümü, işletmelerin araştırma-geliştirmeden satış, planlama, satın alma, üretim ve kalite yönetimine kadar tüm süreçlerini dikkatli bir şekilde takip etmesini sağlamaktadır. AX for Pharma, 1. günden itibaren değişen ihtiyaçları destekleyerek işletme, sektör ve mevzuat zorluklarını düzenler. Kapsamlı işlevler sektör gereksinimleri ile ERP çözümünü sorunsuz bir şekilde entegre ederek, kritik süreçlerin yönetmeliklere uygun olarak yürütülmesini sağlar.

New Strategies, 1999 yılında kurulan bir yeniden satış yapmayan bağımsız yazılım satıcısı (ISV) olup, Yaşam Bilimleri, Eczacılık ve Kimya sektörlerine odaklanmıştır. New Strategies’in kurumsal çözüm mimarisi, tasarım, geliştirme, entegrasyon ve doğrulama yaklaşımı uygulama maliyetlerini önemli ölçüde azaltmakta ve şirketlerin tek bir uygulama ekibi ile çalışarak tutarlılık, tasarruf ve uyum açısından avantaj kazanmasını sağlamaktadır.

 

 

Enterprise Consulting; uluslararası bir firmadır. Bizler, kimya ve ilaç sektöründe danışmanlık servisi vermekle kalmayıp aynı zamanda tıbbi cihazlar ve yaşam bilimleri alanlarında da hizmet vermekteyiz. Enterprise Consulting, GxP-Compliance ve karmaşık Bilgi Teknolojilerinin yetkin bir partneri olup 10 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri Kalite Yönetimi ve bilgisayar sistemlerinin onaylanmasında deneyimlere sahiptir.

 

Bizim sağladığımız servis profesyonel düzeyde ve sürece yönelik yazılım geliştirme yaklaşımı ile mevzuata uygunluk içerir ( örneğin; EU GMP Annes 11, 21 CRF Part 11, Reach, ICH)

 

Odak alanımız şunlara dayanır:

 

 

 

Just MES; Up Solutions ile tekstil ve giyim üreticileri için ileri seviyede Bilgi Teknolojileri çözümleri sunmaktadır. Bugün JUST 2015 Suite üretimdeki tedarik zincirinin bir bütün olarak çözümünü içermektedir. Bunlar; JUST Ürün Ömrü Yönetimi , JUST Planlama, JUST Monitörde İzleme ve JUST Kalite Kontrolü’dür.

 

 

1984 yılında, genç girişimci bir mühendisler grubu tarafından kurulan Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstanbul merkez olmak üzere pazarlama, satış, danışmanlık ve eğitim faaliyetlerini yürütmektedir. İşletmelerin üretim, ticaret ve muhasebe işlemlerinin bütünleşmiş bilgisayar ortamında gerçekleştirilmesini sağlayan yazılımlar geliştiren Link Bilgisayar'ın dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım paketleri, her sektörden, her ölçekte yaklaşık 64.000 şirket tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Link Bordro paketi %72'lik pazar payı ile sektörde lider konumda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Link 'in 1999 yılı sonunda Türkiye ticari paket programları pazarındaki payı; ciro olarak %25, kullanıcı adedi olarak %45'in üzerindedir. Daha fazlası için buraya tıklayın buraya tıklayın .

 

 

 

Microsoft; çok uluslu bilgisayar teknoloji şirketidir. Microsoft Bill Gates ve Paul Allen tarafından New Mexico’nun Albuquerque şehrinde 4 Nisan 1975 tarihinde kuruldu. Şu anda Microsoft Windows işletim sistemi ve Microsoft Office en fazla satan yazılımdır.  Microsoft 1980 yılında IBM ile ortaklık kurmuş, IBM bilgisayarlarında işletim sistemi hazırlamış ve her satış için IBM’den lisans hakkı almaya başlamıştır. 1985 yılında, IBM, Microsoft OS / 2 olarak adlandırılan kendi bilgisayarları için yeni bir işletim sistemi yazmasını istedi, Microsoft, işletim sistemini yazdı, ancak aynı zamanda OS / 2 ile kendi alternatifini satmaya devam ederek doğrudan rekabet içinde bulundu. Microsoft Windows sonunda satış açısından OS / 2’ yi gölgede bırakmıştır. Microsoft, 1990'larda Microsoft Windows'un çeşitli sürümleri ile piyasada kişisel bilgisayarların % 90 pazar payından fazlasını ele geçirmiştir. Şirket büyük ölçüde başarılı olmuştur. 2008 yılı itibariyle, Microsoft’un küresel yıllık 60.42 milyar ABD $ ciro ve 105 ülkede yaklaşık 90.000 çalışanı bulunmaktadır. Bilgisayar cihazları için lisans üretir, geliştirir ve yazılım ürünleri ile geniş bir yelpazede destek vermektedir.

 

 

 

Orderbase; planlama, kontol ve onaylama’dan oluşmaktadır. Orderbase Danışmanlık Ltd. Şti Microsoft eklenti sağlayıcısı olarak 10 yılı aşkın bir süredir üretim yapan firmalar için gerekli araç ve gereçleri temin etmektedir. Bunun yanı sıra Orderbase MegaBoard, üretimde kontrolü kolaylaştırır, etkin kapasite ve kaynak planlamasını yapar. Orderbase bunların yanına sıra başka özelliklere de sahiptir. Orderbase Tree Control grafiksel bir ürün reçetesidir, VariPlus güçlü bir değişken yapılandırıcıdır. Ayrıca, Önerme Time Control tarafından tamamlanır ve Time Control tamami ile Soft Terminals içeren Microsoft Dynamics ile uyumlu bir zaman yönetimi çözümüdür.

 

 

 

 PORINI’ nin Tekstil ve Hazır Giyim işine tam bağlılığı on yıldır bilinmektedir. Porini; tekstil hammadde tedarikçilerinden, moda perakendecilerine kadar zincirdeki şirketlerin tüm ihtiyaçlarını kapsayan Microsoft Dynamics AX için geliştirilmiş Apparel&Textile adında bir dikey çözümün ürün geliştirme, dağıtımı ve bakımını sağlamaktadır. Porini ürünlerine dünya çapındaki sertifikalı iş ortaklarından oluşan ağı ile danışmanlık ve destek hizmetleri sağlayarak müşterileri başarıyla canlı kullanıma geçiren uyarlama projeleri gerçekleştirir.

 

 

 

PrintVis, Grafik Sanat endüstrisinde “teknoloji harikası” bir ERP çözümüdür. Microsoft Dynamics NAV’ da inşa edilerek sertifikalı standart bir çözüm oluşturulmuştur ve Cip4 organizasyonuyla JDF sertifikalanmıştır. PrintVis esnek ve ölçeklenebilir bir kurulum ile tam bir iş akışının tüm yönleriyle ele alan standart bir sistemdir. Kullanımı oldukça kolay ve son kullanıcının hızlı bir şekilde kendiliğinden adapte olabileceği bir sistemdir.

 

 

 

 

 

TARGIT 1986 yılında kurulmuş olup 2000 yılından beri sadece BI (İş Zekâsı Çözümü) sağlayıcısı olarak rol almaktadır. TARGIT merkezi Danimarka Hjoerringde bulunmaktadır, ayrıca Tampa, Florida ve Boston, Massachusetts te ofisleri bulunmaktadır. Gartner’ a göre; TARGIT, Microsoft Dynamics NAV veya AX kullanan şirketler arasında dünyanın en geniş kullanımı olan BI (İş zekâsı çözümü) sağlayıcısıdır. Ek olarak, DynamicsWorld, TARGIT çözümünü NAV ve AX için üst düzey dikey çözümler arasında sıralamıştır. Ayrıca BARC düzenlediği BI anketinde, TARGIT'a kullanıcı dostu, görsellik ve yenilikçi olması konusunda yüksek skor vermiştir. TARGIT'ın dünya genelinde 4.900 müşterisi ve 334.000 kullanıcısı bulunmaktadır.