REFERANS MÜŞTERİLER

Müşterilerimiz size b4dynamics’i anlatsınlar

 

Müşterilerimiz işimizin en önemli parçasıdır. Günlük işlerimizde onların ihtiyaçları en önemli olanlardır.

Referans müşterilerimizi size sunmaktan gurur duyarız; lütfen spesifik proje bilgisi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Trützschler GmbH

elvin

PrintCenter

Trützschler 3000 den fazla çalışanı ile dünyanın önde gelen tekstil makine üreticisidir.

 

Trützschler iplik ve dokuma endüstrisinde makina kurulum ve aksesuar konusunda uzmanlaşmıştır. Merkezi Mönchengladbach, Almanya’da bulunan 120 yıllık geçmişi olan bir şirkettir.

 

Ortaklığı olan Trützschler Nonwovens ve Man-Made Fiber GmbH iki üretim tesisi ile birlikte Trützschler Card Clothing GmbH Almanya’da bulunmaktadır. Tesisler Hindistan, Çin, Brezilya, Amerika ve İsviçre de olmak üzere, önemli tekstil bölgelerinde müşterilere yakın olmak adına hizmet ve müşteri destek kuruluşları bulunmaktadır.

 

Trüetzschler Grup hakkında daha fazla bilgiye buradan erişilebilir www.truetzschler.com

 

 

Elvin’in, kumaş üretim ve dekoratif tasarım konusunda güçlü bir geçmişi vardır.

 

Elvin, dünyadaki en saygın şirketlerle çalışmaktadır ve ürünlerini 40’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Başlıcaları İtalya, Almanya, Amerika, Japonya, Kore, Rusya ve Çin’ dir. Elvin ISO 9001 – 2008 kalite yönetimi belgesine sahiptir.

 

Elvin şirketi tasarımlarının başarılarını dünyanın en saygın tasarım ödülü olan Reddot Dizayn 2012 ve 2008 ödülünü ve IF Malzeme Ödülünü 2011 de alarak kanıtlamıştır. 50 yılı aşkın teknik ve dekoratif kumaş deneyimiyle Elvin, saygın kurumsal kimliğini koruyarak genç ve azimli takımıyla dünya markası olma konusunda kendisini geliştirmektedir.

 

Elvin, Otel ve Hastane projelerinde A dan Z ye tüm tekstil çözümlerinde destek vermektedir.

 

Elvin hakkında daha fazla bilgiye buradan erişilebilir www.elvinfabrics.com

Yirmi yıldır, bir basımevinden fazlası olmak için çalışıyoruz. Bir basımevinden bekleyeceğiniz hizmet ve ürünlerin en iyisini sağlamakla yetinmiyoruz, bunları bir basımevinden beklemeyeceğiniz bir hizmet anlayışı ve ürün yelpazesiyle bütünleştiriyoruz. Basılı ürün konusunda dünyadaki en yeni trendleri, en son gelişmeleri izliyoruz ve size getiriyoruz. Online çözümlerimizle baskı sipariş süreçlerini hızlandırıyoruz; bu süreçleri izlemenizi ve yönetmenizi kolaylaştırıyoruz. Kurumların kendi içlerindeki insan kaynakları çalışmaları için yeni fikirler üretiyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan tanıtım ve pazarlama malzemelerini, kurumunuzla gurur duymanızı ve ciddi oranda geri dönüşler almanızı sağlayacak biçimde hazırlıyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz ürünleri, ihtiyacınız kadar basıyor, depoluyor, dilediğiniz yerlere ulaştırıyoruz.

 

PrintCenter hakkında daha fazla bilgiye buradan erişilebilir www.printcenter.com.tr

Diğer Referans Müşterilerimiz

 

Almanya

Türkiye